- حرفهایی با خدای خوب خودم! - قطره های آبی

       

حرفهایی با خدای خوب خودم!

 

نسیم اجازت حضور می یابد وقتی سجّاده ات از عطر یاس ُپر می شود .زمانی که دستهایت به دعا بلند است ، پرندگان جرئت پرواز نخواهند داشت ، شاید که صدای بالهایشان خلوت تو را بهم زند. دریاها امواج خود را آرام خواهند کرد تا مبادا قطره های اشکت ،حرام گونه هایت شود و ندانی که بخاطر خدا بوده و یا اندوه روزگار !

ای همیشه عابد ، خوشا بر احوالت که خدایت را در همه حال شکر گذار هستی، اما هستند کسانی که دیگر او را فراموش کرده اند و تا اسمی از او می آید روی بر می گردانند و تمام مشکلات را قسمت و تقدیر می خوانند. چگونه باید بود تا مثل تو بر شیطان لعنت فرستاد و تنها به خدا روی آ ورد؟

نشسته بودم و افکارم سخت درهم بود و سرم درد می کرد. کسی نبود که چاره کند و راه علاجی داشته باشد.می دانستم باز هم باید درمانم را از تو بخواهم . امروز آرام شده ام و می دانم تو آرامم کرده ای.

معبودم : مدتهاست طرف صحبتم تو هستی. یار منی در تنهایی و دستگیر منی در مشکلات. خدایا:با تو اندوه را فراموش می کنم وقتی وسعت آسمانت را می بینم . کنار پنجره می نشینم  تا با دیدن گلهای باغچه به دستان  هنرمندت بیندیشم ای نقاش بی نظیر طبیعت ...

بنده های ناسپاست دائم در حال درخواست و استجابت دعاهایشان در خم و راست شدنهای نماز ، فکرشان هزار راه می رود , الارحمت و مهربانی تو. ببخش که ما طلبکارانی شده ایم که همه اش کارمان شده وصول طلب و از تشکری خشک و خالی هم عاجزیم .اما وقتی بنده های تو کاری برایمان می کنند و خدمتی که به نفعمان است آنچنان از آنها تکریم و سپاسگزاری می کنیم  که طرف دیگر خدا را بنده نخواهد بود .

شکر خدا ...محلۀ با برکت ما  ، صاحب چندین مسجد است که مکانی شده برای درد دل با دوستان و بحث سیاسی و گله از روزگار. خدایا : دست خودم نیست . من این مکانها را دوست ندارم. در خانه راحت تر می شود به تو فکر کرد !

پی نوشت: این عکس را جایی دیدم و برای نوشته جدیدم گذاشتم . به من درسی داد که می شود در هر جا و مکانی و کنار افرادی با مذهب و عقیده و حجاب متفاوت به تنهایی و راحت نماز خواند و با خدا بود .لطفا خوب و با دقت نگاه کنید...

پ.ن: گوشهایم داره حساسیتش کم می شه. دکتر گفته باید مراقب باشم . صدای بلندگو ها بدجوری از حدمجاز تجاوز کرده. آلودگیهای صوتی هم کم از آلودگی هوا نیست. خدا راضی نیست اذان نماز این قدر بلند باشه! لطفا خادمین م...س...ا... جد متوجه باشند ...

 

پی نوشت: به علت شکستگی دست مدیرو نویسنده وبلاگ و مشکلات پدید آمده آن ،فعلا قادر به جوابگو یی نظرات دوستان نیستند بعد از بهبودی حتما پاسخگوی لطف شما خواهند بود . 

پی نوشت نیمه شعبان:

 

ولادت گل نرگس عالم ...امید منتظران وغایب ترین حاضرزمان حضرت ولی عصرامام مهدی (عج)سفیرعدالت و گشاینده گنجهای زمین و ماه آسما ن امامت ، بر تمامی عاشقان چشم انتظارش تهنیت...

 

لينک ثابت | نوشته شده در  ۱۳٩٠/٥/٦ساعت ٧:٥۸ ‎ب.ظ  توسط شهلا - فراهانچی  نظرات ()