به انتظار آمدنت ...نشسته ام که بیایی.

« مولای من»

 امشب خیالت  بار دیگر  مرا به خود مشغول داشته. نوشته هایم  سراسر پریشانی است و ذهنم آشفته.  با قلبی  مملو از اندوه به تو توسّل جسته ام ای دستگیر  درد مندان  و ای راه گشای گمراهان .  در این ابتدای ماه  با عظمت رجب و شبی که مصادف است با شهادت امام هادی از  تو آمدن ات را می طلبم. بیا که روز هایم دارد  رنگ  تیره گی  می گیرد و لحظه هایم   خورشید را به زودی فراموش خواهد کرد.

ای ماهتاب انتظار کجایی ؟ صدای شکستن قلبم  را بشنو و در این دل شب به التماسم گوش کن که  خاضعانه و با چشمانی پر از اشک به  آسمان نگاه می کند.

افسرده ام مهدی جان .اندوه سراسر وجودم را پر کرده.خسته ام از این سرزمین پر آشوب. دستهای  گرم ات را می خواهم که دستگیرم  شود. ای چشمان مهربان به کجا می نگری که در حسرت نیم نگاهی  از تو جانم را هدیه خواهم داد. بیا که دیارم رنگ خون را بر زمین اش تجربه می کند  و دو رنگی  ها دارد  میان ما فاصله می اندازد.  تو شاهد باش ، گلهای  شهرم، اینک  پر پر دستانی می شوند که معنای عشق و انسانیت را لجن مال کرده اند و بوی عطر را با خون آغشته اند.!

اینک برای کدامین مظلوم تاریخ باید گریست ؟نمی دانم اشکهایم  را باید برای شستشوی سنگهای سرد گورآرزوهایم آماده کنم یا برای مرگ  محبت و صداقت؟ ای سفیر مهر کجایی ؟زمان در انتظار توست .بیا و با آمدن ات چون آبی بر آتش باش.  آرام نخواهم شد که آرامم تویی!

مشتی خاک و این همه ادعا .چه می می کنید ای آدمها برای  تصاحب آنچه که باید واگذار کنید و بروید.؟!

با جان انسانها چه کار دارید ؟ مگر نه اینکه  خداوند دهنده و گیرنده آن است نه غیر او؟ چه می کنید برای مقام و منصب ؟جز اینکه هر چه گرد آورید باید بگذارید و رهسپار شوید. سفر سبک تر آسوده تر! شتاب کنید در ذخیره آخرت نه در انباشت ثروت .

ای امام عصر ، فردا نگاه منتظران بر در خیمه ات به التماس  نشسته. در بگشای که ناله ها بی حّد و اندازه شده . فرشتگان مقّرب در گاه احد یّت، شاهدان عینی این درد ها و گریه ها هستند.

امشب ماه را می بینم که آرام و غمگین است .  به گمانم او هم  اندوه مرا می فهمد ! آخر  هر شب، شاهد آلام  آدمهایی  است که با چشمانی خیس از اشک به آسمان نگاه می کنند. ای رسول عشق و سخاوت و ای گل  خوش بوی نرگس ،  ای صاحب زمان و ای بهار شکوفان زمین کجایی ؟

بیا و نورت را چراغی کن فراراه  سیاه چادرزمین که دیگر راه را از چاه نمی توان تشخیص داد. بیا که دلم دیدار تو را آرزو مند است و گرنه  ضربانش تکرار روزمره گی است ...

اللهم عجل لولیک الفرج

/ 47 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن

[گل][گل][گل][گل][قلب][خداحافظ]

...

تبریک به برادر عزیزم سعید.بهترین بابای دنیا. [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [قلب][قلب] [گل] ولادت حضرت علی علیه السلام مبارک.

ابوذر

sghl شهلا خانوم موفق سربلند باشی عالی مینویسی علی را ضربتی کاری نمی شد یقینن ابن مجلم هم یا علی گفت

شالیزارهای شعر دهکده ما

سلام حتما" ما را هم دعا کن, تاخیر اگر داشتم بعلت بیماری دوستم که منجر به مرگ ایشان شد. حتما" برایش از آقا طلب مغفرت کنیدچون برادر شهید هم بود " شهرام" [گل][گل]

یاسر

ای مالک من! من ملک توام ملک تو مملوک بشر نیست در ملک توام ملک تو را خوف و خطر نیست نادیده گرفتی و مرا ناز نمودی درهای کرامت به دلم باز نمودی از غیر خودت قلب مرا پاک نمودی بس خلعت زیبا به برم راست نمودی با روح امین این دل من شاد نمودی اندوه وغم از چهره من پاک نمودی ای مالک من! من ملک توام .در ملک توام. قائم به توام جز تو مرا یار و پناهی نبود [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل]

روح الله احمدی(بلبل)

سلام گرامی ببخشید فکر کنم دیر رسیدم به پست بالا خیلی خیلی شرمنده ام... باور کنید سرخ شدم...

روح الله احمدی(بلبل)

سلام این لطف شماست که همیشه مرا شرمنده میکند از اینکه به یاد من و آیدایم نیز هستید ممنونم

رضا (عشق من شبنم)

می سوزد از خیال تو باغ جوانی ام رحمي ! که مُردم ای نفست زندگانی ام در سینه دارم از غم عشق تو داغ ها آبی بریز بر دل آتشفشانی ام روحم کبوتری است پر و بالش از خیال ای از تو هر خیال ! کجا می گشانی ام؟ تا یک نفس به حال دل خسته بنگری عمری است بیقرار تبی ناگهانی ام! بیچاره عاشقی که ندارد نشانه ای از یار غار خویش و من آن بی نشانی ام ای جان جان! به ساعت دیدارمان قسم دیوانه ی مکاشفه ای آنچنانی ام! گیرم که محرم غم عشق تو نیستم این شرط لطف نیست که از دربرانی ام لطف تو شامل قلم طبع من شده است ور نه لباس لفظ نپوشد معانی ام یارا ! رهین عشق توام تا که می کشی دست نوازشی به سر ناتوانی ام[گل]

محسن

سلام به دوست و خواهر بزرگوارم بعثت پيامبر رحمت، حضرت محمد مصطفي(ص) را به شما و خانواده ي محترم تبريك عرض مي كنم.. بخش نظرات پست اولت برام باز نميشه. بسيار زيبا نوشتي. ببخش با تاخير اومدم.. بابت نظرات و زحماتي كه براي پست قبلم كشيدي صميمانه تشكر مي كنم. از دعاي خيرت فراموشم نكن.. شاد باشي[گل]